10% zľava na celý sortiment!

Bluetooth vibračné vajíčka – zahrajte sa na diaľku!

Zábava, vzrušujúce tajomstvo a dokonalé vyvrcholenie! To všetko vám ponúka bluetooth vibračné vajíčko – erotická hračka, ktorá ide s dobou a neštíti sa moderných technológií. Vibračné vajíčko na bezdrôtové diaľkové ovládanie je skvelou šteklivou pomôckou pre páry, ktoré sa chcú pohrať, kdekoľvek sa práve nachádzajú!

Bluetooth vibračné vajíčka sú dôkazom toho, že smartfóny nemusia partnerov len rozdeľovať, ale zblížia ich viac ako akákoľvek iná vymoženosť dnešnej modernej doby. Ponúkajú možnosti, o ktoré sú iné erotické pomôcky ochudobnené, a poskytujú množstvo príležitostí, ktoré vás prinútia experimentovať nielen v pohodlí svojho príbytku.

Ako to funguje?

vibračné vajíčko

Flamingo vibračné vajíčko s bluetooth ovládaním

Vajíčko vysiela bluetooth signál, ktorý zachytíte svojím mobilným telefónom. Nainštalujete si doň bezplatnú aplikáciu a po jej otvorení a spárovaní vajíčka s telefónom hračku ovládate pomocou svojho displeja.

Na diaľku môžete vypnuté vajíčko zapnúť a regulovať jeho funkcie. Dosah týchto zariadení je väčšinou  5 – 12 metrov, v závislosti od výrobcu. No geniálnou výhodou je to, že sa vy a váš partner nemusíte nachádzať v rovnakej miestnosti. Vajíčko môže na diaľku zapnúť, aj keď sa práve budete nachádzať na opačnej strane bytu.

Predstavte si, že máte vibračné vajíčko schované v sebe, venujete sa bežnej činnosti a váš partner číha na to, aby vás v nestráženej chvíli mohol zaskočiť poriadnou dávkou vibrácií!

Obyčajné varenie alebo upratovanie sa vďaka tomu stáva neopakovateľným zážitkom. Odvážnejšie páry môžu vyjsť s vajíčkom i do ulíc. Orgazmus, ktorý vás prekvapí v strede romantickej večere, zahladí aj kuchárovo pochybenie pri príprave jedla.

Výhody bluetooth vajíčok

  • Zväčša ide o luxusné mašinky s množstvom funkcií, ktoré vám dovoľujú podniknúť s nimi naozaj čokoľvek. Sú vodotesné, takže ich môžete vyskúšať aj v kúpeli, vo vírivke alebo v bazéne.
  • Nenápadný dizajnový skvost. Na dizajne vajíčok s bezdrôtovým bluetooth ovládaním si výrobcovia dávajú naozaj záležať. Ich produkty sú vyšperkované do detailov a zapájajú doň prvky, ktoré lahodia nielen oku, ale uľahčujú aj používanie vajíčka.
  • Dokonalá hygiena a pocit komfortu. Najčastejšie sú zo silikónového materiálu, ktorý je nielen hebký a príjemný na dotyk, ale vyznačuje sa aj 100% zdravotnou nezávadnosťou. Silikón totiž do seba nikdy nevstrebáva baktérie a všetky nečistoty zmyjete z jeho povrchu. Vajíčko je vďaka tomu po každom použití ako nové.
  • Mimoriadne silný výkon. Od tak malej pomôcky spočiatku len málokto očakáva intenzívne vibrácie. No bezdrôtové vajíčka sú vždy vybavené výkonným motorčekom, ktorého sila prekoná všetky vaše očakávania.

Čo čítať ďalej …

Ako sa správne starať o vibračné vajíčko?

Ako sa správne starať o vibračné vajíčko?

Ako vibračné vajíčko čistiť tak, aby bolo aj napriek divokým hrám, ktoré si pamätá, stále dokonale hygienické? Akým spôsobom sa dá údržbou predĺžiť jeho životnosť a čisto nový vzhľad? Tieto otázky by mali blúdiť v hlavách každého, kto nejakú erotickú pomôcku vlastní....

História vibračných vajíčok

História vibračných vajíčok

Kedy sa zrodili vibračné vajíčka, vám s určitosťou nevieme povedať. Historiek o vynáleze vibrátora je však veľa. Niektoré zdroje uvádzajú, že ich prvotný objav siaha ešte do čias Kleopatry. Panovníčka údajne na masírovanie jej genitálií využívala tekvicu naplnenú...

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *