10% zľava na celý sortiment!

Hry s vibračným vajíčkom I.

Zahrajte sa na prieskumníka
Objavte na partnerke zákutia doposiaľ nepoznané. Ak ste ho doteraz nenašli, tak sa pokúste nájsť pre mnohých dlho hľadaný bod G. Nachádza sa len pár centimetrov od vchodu do pošvy, takže na jeho nájdenie vám postačí aj malé vibračné vajíčko. Alebo sa s ním môžete pokúsiť nájsť bod A, ktorý sa nachádza medzi klitorisom a vchodom vo vagíny. Pri skúmaní partnerkiných intímnych partií nevynechajte ani na klitoris, je v ňom najviac nervových zakončení na ženskom tele.
Nenarábajte však s vajíčkom ako s vŕtačkou. Nezabúdajte, že máte vo svojich rukách partnerkino telo, preto buďte jemný. Do vašich hier môžete zapojiť aj prsty, zatiaľ čo s vajíčkom budete masírovať partnerke klitoris. Ak budete šikovný, privediete partnerku k orgazmu už počas predohry.

 Vajíčko ako váš pomocník

Vajíčko sa môže stať aj vaším pomocníkom pri sexe s partnerkou. Nájdite vhodnú polohu, pri ktorej môžete počas prenikania do partnerky používať vajíčko a súčasne jej pri tom dráždiť klitoris. Vhodnou polohou je zozadu – „na psíka“ alebo keď je partnerka na vás, vtedy bude mať ku klitorisu najlepší prístup. Pokojne môžete vajíčko zveriť do rúk partnerky, nech sa s ním dráždi sama. Takýmto spôsobom môže vďaka vám v spolupráci s vajíčkom zažiť dvojitý orgazmus naraz. 

Análne radovánky

Ak sa nebojíte trochu experimentovať, môžete vajíčko využiť aj pri análnom sexe. Nie pre každú ženu je análny sex príjemnou záležitosťou. Mnohé ho nikdy neskúsili, no odsudzujú ho, lebo im príde nečistý alebo si myslia, že bude bolestivý. S vibračným vajíčkom sa môžete veľmi rýchlo zbaviť týchto predsudkov. Nemusíte hneď dovoliť partnerovi, aby ho do vás zozadu vsunul. Prvý raz to môže byť bolestivé, no chce to tréning a čas.
Zo začiatku vyskúšajte na tento účel použiť práve vibračné vajíčko. Nezabudnite naniesť lubrikačný gél, pretože konečník sa sám prirodzene nezvlhčí, tak ako vagína. Buďte k partnerke jemný a pomaly jej zaveďte vajíčko, tak hlboko, ako sa jej to bude páčiť. Experimentujte s rýchlosťami a stupňami vibrácií. Môžete jej pri tom druhou rukou dráždiť klitoris. Uvidíte, že z nej veľmi rýchlo opadne všetok stres a zabudne na všetky predsudky.
Ak je partnerka za, pridajte aj penis a užite si dvojitú penetráciu. Neužije si to len ona, pretože bude cítiť väčší tlak a vajíčko jej bude stimulovať citlivé receptory v konečníku, ale aj vy. V užšom priestore spolu s vibráciami sa budete mať problém udržať.

Ak radi experimentujete a vaša partnerka je za každý úlet, vyskúšajte to aj naopak. Vajíčko môže byť príjemnou predohrou pred análnym sexom. Tentoraz skúste do partnerkinho zadočku vsunúť penis. Samozrejme opäť nezabudnite použiť lubrikačný gél. Po vyčistení vyskúšajte vajíčko použiť na dráždenie klitorisu partnerky alebo na stimuláciu bodu G. Ak sa nevie pri análnom sexe uvoľniť, toto jej určite pomôže.
Pri správnej súhre ju môžete priviesť k análnemu orgazmu. V konečníku sa nachádza množstvo receptorov, ktoré keď budete správne dráždiť, navodíte partnerke pocity doposiaľ nepoznané. Taktiež touto cestou dostanete priestor na stimulovanie citlivých bodov vo vagíne z druhej strany. Ak k tomu pridáte erotickú hračku a budete partnerku uspokojovať z oboch strán, dožičíte jej orgazmus za pár minút.

Zmocnite sa velenia nad partnerom

Vymeňte si roly a tentoraz sa chopte vedenia vy. Potešte partnera erotickou masážou so sladkým zakončením. Zapnite vajíčko a prechádzajte mu ním po tele. Začať môžete na krku. Postupujte pomaly k hrudi a otestujte jeho citlivosť na bradavkách. Vydráždite ho s vajíčkom na brušku a pokračujte na stehnách. Jeho prejavená radosť z vašej hry na seba nenechá dlho čakať. Do vašej hry zapojte aj orálnu stimuláciu, pri ktorej tiež používajte vajíčko. Masírujte ním partnerove semenníky, prechádzajte po penise a nezabudnite na žaluď. Pre väčší pôžitok z hry zaviažte partnerovi oči a dovoľte mu vnímať len jemné vibrácie a vaše dotyky.

Čo čítať ďalej …

Bluetooth vibračné vajíčka – zahrajte sa na diaľku!

Bluetooth vibračné vajíčka – zahrajte sa na diaľku!

Zábava, vzrušujúce tajomstvo a dokonalé vyvrcholenie! To všetko vám ponúka bluetooth vibračné vajíčko – erotická hračka, ktorá ide s dobou a neštíti sa moderných technológií. Vibračné vajíčko na bezdrôtové diaľkové ovládanie je skvelou šteklivou pomôckou pre páry,...

Ako sa správne starať o vibračné vajíčko?

Ako sa správne starať o vibračné vajíčko?

Ako vibračné vajíčko čistiť tak, aby bolo aj napriek divokým hrám, ktoré si pamätá, stále dokonale hygienické? Akým spôsobom sa dá údržbou predĺžiť jeho životnosť a čisto nový vzhľad? Tieto otázky by mali blúdiť v hlavách každého, kto nejakú erotickú pomôcku vlastní....

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *