10% zľava na celý sortiment!

Materiály vibračných vajíčok

Vibračné vajíčka sa vyrábajú z rôznych materiálov. Najčastejšie ide o silikón, gumu alebo plast. Nájdete však aj sklenené alebo kovové vibračné vajíčka. Šnúrka, ktorou je vajíčko spojené s ovládačom, býva taktiež vyrobená z neabsorčného materiálu, väčšinou z gumy alebo silikónu.

Plastové vajíčka sú lacnejšie a nemajú taký výkon ako vajíčka z kvalitnejších materiálov. Taktiež ich nemôžete využívať pod vodou. Výhodou je používanie lubrikačného gélu na silikónovej báze. Má dlhšiu trvácnosť ako gély na vodnej báze, ktoré vydržia približne 15 až 20 minút.

Kovové vajíčka môžu byť pri ich používaní príliš hlučné a nie každej dáme je príjemné zavádzať si do pošvy chladný kov.

Najlepšou možnosťou sú silikónové vajíčka. Väčšina z nich je aj vodotesná. Tento materiál je veľmi jemný, hladký a ľahko sa zavádza. Taktiež je ich údržba jednoduchšia ako u tých, ktoré vodotesné nie sú. Pri silikónových vibračných vajíčkach používajte lubrikačné gély na vodnej báze, zamedzíte tým poškodenie materiálu, z ktorého je vajíčko vyrobené.

Nech už je vajíčko z akéhokoľvek materiálu, nezabudnite ho po použití poriadne umyť vodou a prípravkom na to určeným. Určite na čistenie nepoužívajte prostriedky na umývanie riadu, ani iné drsné prostriedky, ktoré by pri ďalšom použití mohli vyvolať podráždenie.

Čo čítať ďalej …

Bluetooth vibračné vajíčka – zahrajte sa na diaľku!

Bluetooth vibračné vajíčka – zahrajte sa na diaľku!

Zábava, vzrušujúce tajomstvo a dokonalé vyvrcholenie! To všetko vám ponúka bluetooth vibračné vajíčko – erotická hračka, ktorá ide s dobou a neštíti sa moderných technológií. Vibračné vajíčko na bezdrôtové diaľkové ovládanie je skvelou šteklivou pomôckou pre páry,...

Ako sa správne starať o vibračné vajíčko?

Ako sa správne starať o vibračné vajíčko?

Ako vibračné vajíčko čistiť tak, aby bolo aj napriek divokým hrám, ktoré si pamätá, stále dokonale hygienické? Akým spôsobom sa dá údržbou predĺžiť jeho životnosť a čisto nový vzhľad? Tieto otázky by mali blúdiť v hlavách každého, kto nejakú erotickú pomôcku vlastní....

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *